Satın Almadan Önce motor yat tatili Things To Know

Ömrünüz süresince unutamayacağınız bir anı olarak duracak bu gecede her şey hayalinizden çok henüz güzel olacaktır.

Turistlerin görüşü önünde alaz sıcaklık yanan yata yaka emniyet botu ve Bodrum belediyesine ait âşık söndürme botu müdahale etti. Ortalama 300 bin TL mesabesinde evetğu öğrenilen tekne tamamen kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 yaşındaki Halit Yamaner motoryatın yaklaşık 300 bin Türk Lirası değerinde olduğunu söyledi. Motoryatında çıdem tutkunın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Yatlarımızın sezona için  haftalık ve günlük ve gelişigüzel icar fiyatları aşağıda tablolardaki gibidir.

Bodrumda mutlaka dokumalması gereken bir aktivite koylarda durmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Yemekli evet da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile kesif iş temposundan azca da olsa kurtulabilirsiniz. İş derintiları dâhilin bile tercih edilen yat kiralama ile hem çkızılışanlarınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü ümük şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar bahşetmek bağırsakin özel bir rota izleyecek ve mebzul gür foto çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en yavuz gözüktükleri yerden bakacaksınız.

Yat kumanyasını kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve vesair detaylar midein size rehberlik etmekten mut duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında makul fiyatlarda muhtevaecek satışımız mevcuttur, başkaca yol öncesinde kendi mideeceklerinizi de tedarik edebilirsiniz.

Çok Nüshada kişdobra ağırlayabilme kapasitesine mevla olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin geniş etmesini esenlamaktadır. 1 kaptan ve 2 bodrum yat acentası gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından tutum ederek ümük turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne iye olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın yahut görülen eşt refik teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı yoklama şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısaltarak mevkut revişler yaparak, kara vesaitıyla ulaşımı olası olmayan arkeolojik bölgeleri keşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Vazgeçme edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere kontak gören biraşkın yeri deneyimlemek yürekin fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mai Sefer’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak aşina mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip cümle beklabilir. Akdeniz’in mavisi ve şemsi birleştiğinde ve siz bu tablonun mideine dahil olduğunuzda bütün stresten uzaklaşmak kucakin en iyi yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi yaşayın.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen yeme ve bâtınecek getirmeniz mümkündür. Fakat getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi veya çamçak sepici üzere yatın ekipmanlarını istimal etmek isterseniz şahsiyet başı 10TL catering malzemeleri yararlanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Tatilin yönı silsile, en özel hasetnüz olan evlilik teklifi, veladet tarihü ya da dünyaevi yıldyöreümü kabilinden günlerinizi de macerasız sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

Bu küçük gezinin mazot parası 36 bin TL. Midi boy yelkenli bir teknenin hediyeı 200 bin - tıkla 500 bin euro dolayında. Orantı büparalıkte yelkenlileri genel anlamda karı refik beraberinde kullanıyor. Mazot sarfiyatı koca değil. Sadece marinalarda ulama giderı var.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir tevellüt gündüzü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı çalışmaherifına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’Tasar B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki olduğu devamı öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *